ANA SAYFA TR EN Kurumsal DNV RouteSmart ArcumApp HERE Danışmanlık İletişim
DÜNYANIN EN AKILLI ROTALAMA SİSTEMİ
RouteSmart

RouteSmart Teknolojileri üstün ve rakipsiz doğruluk hassasiyeti ve yüksek işlem performansı ile en karmaşık araç rotalama işlemlerini dünya genelinde gazete, posta & kargo yerel teslimat, yerel yönetim hizmetleri ve altyapı sektörlerinde bulunan müşterileri için çözerek, maliyetleri azaltan, verimli ve güvenli rota optimizasyon çözümleri sağlamaktadır.

Alanının en iyisi olan teknoloji ortakları tarafından desteklenen uzman kadrosu ve dünya çapında hizmet veren seçkin distribütörlerden oluşan iş ağı, hizmet sunduğumuz endüstrilerde bulunan müşterilerimizin karşılaştığı rotalama gereksinimlerini anlamak ve çözümlemek için hazır bulunmaktadır.

Prestijli üniversiteler ile sağlanan akademik iş birliklerini 40 yılı aşkın müşteri deneyimi ile birleştirerek, müşterilerin operasyonel uygulamalarında kanıtlanmış araç ve işgücü rotalama çözümlerini geliştirme ve kullanıma sunmaktadır.

On yıllara dayalı kanıtlanmış yöneylem araştırması, yönetim, bilim ve mantıksal çözümleme uzmanlığı ve yenilik odaklı, daha verimli filo operasyonlarının önünü açan araç rotalama yazılımı sunuyoruz.