ANA SAYFA DNV Yazılımlar Hizmetler Haberler İletişim
Gizlilik Politikası


1. ArcumSoft internet sitesindeki tüm dokümanlar ArcumSoft markasının sahibi olan Kanyon Bilişim Teknolojileri Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti.'nin (kısaca “Kanyon”) mülkiyetindedir. Kanyon’un izni olmadan Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, bu sitedeki hiçbir malzeme değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz. Yukarıda belirtilen hususların dışında, Site’nin sayfalarının yazıcı çıktısı kişisel kullanım amacıyla alınabilir.

2. Sitede kullanılan bütün fotoğraf, malzeme ve görsellerin yasal sorumluluğu ve/veya kullanım hakkı ArcumSoft’a ait olup kaynak gösterilmeden alınamaz, kullanılamaz.

3. ArcumSoft web sitesinin virüs ve benzeri amaçlı yazılımlardan arındırılmış olması için mevcut imkânlar dâhilinde tedbir alınmış olmakla birlikte, nihai güvenliğin sağlanması bakımından virüs koruma sistemini tedarik etmek ve gerekli korumayı sağlamak kullanıcının yükümlülüğü ve sorumluluğundadır. Bu çerçevede kullanıcı, ArcumSoft web sitesine girmesi nedeniyle, kendi yazılım ve işletim sistemlerinde oluşabilecek tüm hata ve bunların doğrudan ya da dolaylı sonuçlarından kendisinin sorumlu olduğunu şimdiden ve peşinen kabul eder.

4. ArcumSoft web sitesinde yer alan her türlü bilgi ve veriler sadece tanıtım ve bilgi verme amaçlıdır. Kullanıcı ArcumSoft web sitesine giriş yapmakla, web sitesinde yer alan bilgi ve verilerin eksik veya hatalı olduğu ya da bu bilgilere istinaden zarara uğradığı iddiasında hiçbir şekilde bulunmayacağını şimdiden ve peşinen kabul etmiş sayılır. Kullanıcı, bilgi ve verileri referans alarak bir işlem yapmak niyetinde olduğunda ya da başka bir surette bunlardan yararlanmak istediğinde, nihai ve güvenilir enformasyonu doğrudan ArcumSoft’tan temin etmekle yükümlü olduğunu, web sitesinde yayınlanan bilgilerin güncel olmaması, eksik ya da hatalı olması nedeniyle ArcumSoft'un herhangi bir sorumluluğu olmadığını kabul eder.

5. ArcumSoft, kendi takdirinde olmak üzere sitenin içeriğini dilediği zaman değiştirme, kullanıcılara sağlanan herhangi bir hizmeti değiştirme ya da sona erdirme hakkını saklı tutar. ArcumSoft web sitesinin hatasız olması için her türlü tedbiri almış olmakla birlikte, sitede mevcut ya da oluşabilecek hatalar ile ilgili herhangi bir garanti verilmemektedir. Kullanıcı bu hususun bilincinde olarak siteden yararlanacağını kabul eder.

6. Resmi makamlardan kullanıcıya/ziyaretçiye yönelik bir suç duyurusu ya da resmi soruşturma talebi gelmesi ve/veya kullanıcının/ziyaretçinin ArcumSoft sistemlerinin çalışmasına engel olacak ya da işleyişini değiştirecek herhangi bir elektronik sabotaj veya saldırı yaptığının tespit edilmesi halinde, ArcumSoft, kullanıcının/ziyaretçinin kimlik bilgilerini araştırma ve yasal mercilere bildirimde bulunma hakkına sahiptir. Yapılacak soruşturma ve/ya kovuşturma sonucunda kullanıcının/ziyaretçinin herhangi bir cezai müeyyideye uğramaması, ona ArcumSoft’a karşı yasal yollara başvurma hakkını vermez; Kullanıcı/ziyaretçi böyle bir haktan şimdiden ve peşinen feragat ettiğini kabul ve beyan eder.

7. İnternetin yapısı gereği bilgilerin internet üzerinde yeterli güvenlik önlemleri alınmış olsa bile dolaşabileceği ve yetkili olmayan kişiler tarafından alınıp kullanılabileceği ihtimali Kullanıcının/ziyaretçinin de bilgisi dahilinde olup böyle bir kullanım ve kullanımdan doğacak zararın ArcumSoft’ın sorumluluğunda olmadığını Kullanıcı/ziyaretçi şimdiden ve peşinen kabul eder.

8. ArcumSoft web sitesi kullanıcı/ziyaretçiye ait herhangi bir şahsi bilgi toplamamaktadır.

9. ArcumSoft web sitesi gizlilik ve kullanım şartları, T.C. yasalarına uygun olarak, hiçbir yasal tezada yer verilmeden yürütülecektir. Eğer bu şartların herhangi bir maddesi, yasadışı, geçersiz ya da herhangi bir nedenden ötürü yasal açıdan uygulanamaz durumdaysa, bu takdirde söz konusu madde bu şartlardan çıkarılabilir sayılacak ve geriye kalan maddelerin geçerliliğini ve yasal açıdan uygulanabilirliğini etkilemeyecektir.

10. ArcumSoft web sitesi, işbu "Gizlilik Politikası”nın herhangi bir maddesini, bildirimde bulunmaksızın değiştirme, yenileme veya iptal hakkına sahiptir. Değiştirilen, yenilenen ya da yürürlükten kaldırılan her hüküm, yayın tarihinde tüm kullanıcılar/ziyaretçiler bakımından hüküm ifade edecektir.

11. Kullanıcı/ziyaretçi, bu Site'ye giriş yapmak ve kullanmakla, bu Gizlilik Politikasını kabul etmiş olduğunu beyan ve taahhüt eder.


Ticaret Sicil Bilgileri
Kanyon Bilişim Teknolojileri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi
Küçükbakkalköy Mahallesi Gülseren Sokak No:5/29 34750 Ataşehir/İstanbul
İstanbul Ticaret Odası Ticaret Sicil No: 19136-5
Mersis: 0497045482300017