ANA SAYFA DNV Yazılımlar Hizmetler Haberler İletişim
Hakkımızda

ArcumSoft Hakkında

2016 yılında İstanbul’da kurulan Kanyon Bilişim Teknolojileri Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. faaliyetlerini ArcumSoft markası altından yürütmektedir. Şirket kurulduğu yıldan itibaren yurt içinde ve yurt dışında bulunan müşterilerini bilime bağlı çalışma, araştırma, sürdürülebilirlik, ortaklık, eğitim, olumlu değişim taahhüdü, endüstriyel yazılım ve danışmanlık hizmetleri ile desteklemektedir.

Vizyonumuz: Sağladığımız kritik iş çözümlerinin maksimum fayda ile müşterilerimiz tarafından kullanılması, kullanıcılarımızı dünyada bulunan diğer kullanıcılar ile irtibata geçirerek endüstriye ait en iyi pratiklerin, çözümlerin ve bilgi birikiminin paylaşımını sağlayarak ülkemizin kalkınmasına ve büyümesine katkı sunmak ve endüstrinin dijital dönüşüm de güvenilir bir ortak olmak.

Misyonumuz: Başarılı projeler ve sürdürülebilir müşteri memnuniyetini sağlamak için, temsilcisi olduğumuz dünya lideri iş ortaklarımızla birlikte uluslararası standartlarda en iyi hizmeti ve desteği sağlamak. Uzman kadrolarımız ile uluslararası iş yapabilirlik ve birlikte çalışabilirlik yeteneğini sürekli geliştirerek yerel problemlere evrensel standartlar ile çözüm üretmek vizyonunun ayrılmaz bir parçasını oluşturmaktadır.

Faaliyetlerimiz

DNV tarafından Dijital Çözümler başlığı altında sunulmakta olan yüksek teknoloji ürünü yazılımların ve danışmanlık hizmetlerinin Türkiye’deki kullanıcılar ile buluşturulması ve destek faaliyetlerinin yürütülmesini kapsamaktadır. ArcumSoft DNV Digital Solutions’ ın Türkiye’de temsilciliğini yürütmektedir.

Logolarımızı indirmek için tıklayınız.