ANA SAYFA TR EN Kurumsal DNV RouteSmart ArcumApp HERE Danışmanlık İletişim
Hakkımızda

ArcumSoft Hakkında

2016 yılında İstanbul’da kurulan Kanyon Bilişim Teknolojileri Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. faaliyetlerini ArcumSoft markası altından yürütmektedir. Şirket kurulduğu yıldan itibaren yurt içinde ve yurt dışında bulunan müşterilerini bilime bağlı çalışma, araştırma, sürdürülebilirlik, ortaklık, eğitim, olumlu değişim taahhüdü, endüstriyel yazılım ve danışmanlık hizmetleri ile desteklemektedir.

Vizyonumuz: Sağladığımız kritik iş çözümlerinin maksimum fayda ile müşterilerimiz tarafından kullanılması, kullanıcılarımızı dünyada bulunan diğer kullanıcılar ile irtibata geçirerek endüstriye ait en iyi pratiklerin, çözümlerin ve bilgi birikiminin paylaşımını sağlayarak ülkemizin kalkınmasına ve büyümesine katkı sunmak ve endüstrinin dijital dönüşüm de güvenilir bir ortak olmak.

Misyonumuz: Başarılı projeler ve sürdürülebilir müşteri memnuniyetini sağlamak için, temsilcisi olduğumuz dünya lideri iş ortaklarımızla birlikte uluslararası standartlarda en iyi hizmeti ve desteği sağlamak. Uzman kadrolarımız ile uluslararası iş yapabilirlik ve birlikte çalışabilirlik yeteneğini sürekli geliştirerek yerel problemlere evrensel standartlar ile çözüm üretmek vizyonunun ayrılmaz bir parçasını oluşturmaktadır.

Faaliyetlerimiz

DNV tarafından Dijital Çözümler başlığı altında sunulmakta olan yüksek teknoloji ürünü yazılımların ve danışmanlık hizmetlerinin Türkiye’deki kullanıcılar ile buluşturulması ve destek faaliyetlerinin yürütülmesini kapsamaktadır. ArcumSoft DNV Digital Solutions’ ın Türkiye’de temsilciliğini yürütmektedir.

RouteSmart firması tarafından sağlanan ve dünyanın lider rota planlama ve optimizasyon yazılımları ile danışmanlık hizmetlerinin kullanıcılarımıza sağlanması ve desteklenmesi, kullanıcı ihtiyaçlarına uygun olarak özelleştirilmiş çözümlerin geliştirilmesini kapsamaktadır. ArcumSoft RouteSmart firmasının Türkiye’de yetkili temsilciliğini yapmaktadır.

Coğrafi Bilgi Sistemi CBS / GIS hizmetlerini kapsamaktadır. ArcumSoft 20 yılı aşan bilgi birikimi ile, coğrafi bilgi sistemi desteği gereksinimi duyulan proje ve çalışmalara yazılım ve veri desteği sağlamaktadır. Ayrıca kurumsal CBS projelerine danışmanlık desteği sağlanması ya da yeni projelerin geliştirilmesi hizmetlerimiz arasındadır.

Yazılım Geliştirme Yazılım Geliştirme hizmetleri. Müşterimizin gereksinimleri doğrultusunda ortaya çıkan yazılım çözümlerinin geliştirilmesi, varsa diğer sistemler ile entegrasyonunu ve tesliminin sağlanması. Yenilikçi bilgi teknolojileri çözümlerinin araştırılması, danışmanlık ve yazılım geliştirme desteğinin sağlanması faaliyetleri yürütülmektedir.

Logolarımızı indirmek için tıklayınız.